Матч завершено! "Карпати" та "Вікторія" м’ячів не забивали – 0:0.

Подвійна заміна в складі "Вікторії". Валерій Курелех і Максим Євпак вийшли на поле замість Назарія Нича та Дениса Долінського.

90+4 хвилина

Олександр Литвиненко отримав жовту картку.

post

90 хвилина

Рефері поєдинку Дмитро Осауленко компенсував чотири хвилини до основного часу другого тайму.

yellow_card

88 хвилина

Максим Покотилюк отримав жовту картку.

86 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Єгор Картушов вийшов на поле замість Яна Костенка.

84 хвилина

У "Вікторії" відбулась заміна. На поле вийшов Максим Бойко замість Антона Байдала.

post

81 хвилина

Джаред Хаса завдав удару з меж штрафного майданчика, але його постріл заблокували захисники "Вікторії".

78 хвилина

Подвійна заміна в складі "Карпат". Замість Владислава Клименка та Іґора Невеса на поле вийшли Єгор Демченко і Аріельсон.

post

77 хвилина

Амбросій Чачуа завдав удару здалеку, але Олександр Литвиненко впорався з цим ударом капітана "Карпат".

76 хвилина

Заміна в складі "Вікторії". Олексій Савченко вийшов на поле замість Станіслава Шарая.

post

73 хвилина

Карпатівці активно тиснуть на ворота господарів, але поки що безрезультатно.

post

70 хвилина

Джаред Хаса сфолив в атаці, з м’ячем буде "Вікторія".

post

68 хвилина

Амбросій Чачуа завдав прямого удару зі штрафного – вище воріт.

yellow_card

66 хвилина

Денис Долінський отримав жовту картку.

post

63 хвилина

Станіслав Шарай віддав передачу на Назарія Нича, але форвард сумської команди не зміг завдати акцентованого удару по воротах "Карпат".

corner

60 хвилина

Денис Долінський замкнув подачу від Антона Байдала – повз ворота.

post

59 хвилина

"Вікторія" заробляє кутовий удар.

post

58 хвилина

Матч відновлено!

post

15:34

Відбій повітряної тривоги. Матч невдовзі відновиться.

post

15:08

Матч призупинено через повітряну тривогу.

post

57 хвилина

Голкіпер "Вікторії" Олександр Литвиненко вчасно вийшов з воріт і заволодів м’ячем після атаки "Карпат".

54 хвилина

Заміна в складі "Карпат". Замість Євгена Підлепенця на поле вийшов Джаред Хаса.

corner

52 хвилина

Після подачі з кутового немає удару по воротах "Карпат".

post

51 хвилина

post

48 хвилина

Юрій Кравчук завдав удару зі штрафного, але його спробу заблокували захисники "Карпат".

yellow_card

47 хвилина

Іґор Невес отримав жовту картку.

46 хвилина

Заміна в складі "Вікторії". Замість Максима Чеглова на поле вийшов Артем Данилюк.

whistle

46 хвилина

Другий тайм розпочато.

post

14:46

Відбій повітряної тривоги в Сумській області, матч відновиться невдовзі.

post

14:18

У Сумській області оголошено повітряну тривогу, матч відновиться після відбою.

whistle

45+4 хвилина

Перший тайм завершено – 0:0.

post

45 хвилина

Арбітр матчу Дмитро Осауленко компенсував дві хвилини до основного часу першого тайму.

post

42 хвилина

"Карпати" забивають м’яч у ворота "Вікторії", але у Яна Костенка зафіксували офсайд, тому взяття воріт не зараховано.

post

39 хвилина

Амбросій Чачуа виконав навіс у штрафний майданчик, де Владислав Бабогло завдав удару головою – невлучно.

post

38 хвилина

Карпатівці заробляють небезпечний штрафний удар.

post

36 хвилина

Ян Костенко опинився в офсайді під час атаки "Карпат".

corner

35 хвилина

Тарас Саків виконав подачу з кутового, але Максим Покотилюк вибив м’яч з власного штрафного майданчика.

post

34 хвилина

Карпатівці заробляють кутовий удар.

post

33 хвилина

Амбросій Чачуа виконав подачу, але Антон Байдал вибив м’яч.

post

30 хвилина

"Вікторія" провела свою атаку, але карпатівці вибили м’яч з власного штрафного майданчика.

post

27 хвилина

"Вікторія" володіє м’ячем в центрі поля.

corner

25 хвилина

"Вікторія" зуміла відбитися після кутового від "Карпат".

post

24 хвилина

"Карпати" виконають кутовий удар.

post

23 хвилина

Знову Долінський намагався пробити по воротах "Карпат", але захисники "зелено-білих" заблокували удар Дениса.

post

21 хвилина

Львів’яни більше володіють м’ячем, але "Вікторія" вдало обороняється та не дає можливості "Карпатам" проводити небезпечні атаки.

post

19 хвилина

Центрбек "зелено-білих" зможе продовжити гру, Мизюк повернувся на поле.

post

18 хвилина

На газоні опинився Олександр Мизюк. Захисник "Карпат" отримує медичну допомогу.

post

16 хвилина

Знову Денис Долінський завдав удару з-за меж штрафного майданчика, але гравець "Вікторії" не влучив у площину воріт.

post

13 хвилина

Команди ведуть боротьбу за м’яч в центрі поля.

post

12 хвилина

"Вікторія" провела свою атаку, але м’яч покинув межі поля. Удар від воріт для "Карпат".

corner

11 хвилина

Тарас Саків виконав подачу з кутового, але Олександр Литвиненко вийшов з воріт і заволодів м’ячем.

corner

11 хвилина

Після розіграшу кутового удару, карпатівці заробляють ще один "корнер".

post

10 хвилина

Гості заробляють перший кутовий удар у цьому матчі.

post

9 хвилина

Сумська команда розіграла штрафний удар, який завершився ударом Максима Покотилюка – невлучно.

post

8 хвилина

Господарі поля заробляють штрафний удар.

post

7 хвилина

Львів’яни перебувають з м’ячем в центрі поля.

post

6 хвилина

"Вікторія" відповіла своїм моментом. Денис Долінський пробив здалеку – вище воріт.

post

5 хвилина

Євген Підлепенець завдав удару з меж штрафного майданчика – повз ворота.

post

4 хвилина

Поки що без небезпечних моментів біля воріт обидвох команд.

post

3 хвилина

Карпатівці намагаються перехопити ініціативу на футбольному полі та позиційно атакувати.

post

2 хвилина

"Вікторія" контролює м’яч на власній половині поля.

whistle

1 хвилина

Матч розпочато!

post

12:39

Відбій повітряної тривоги в Сумській області, матч розпочнеться о 13:15.

post

12:25

Через повітряну тривогу, яка триває в Сумській області, початок матчу відкладено.

post

12:00

Головний рефері – Дмитро Осауленко (Полтава), асистенти: Кирило Хіміченко (Київська область) та Олександр Марчик (Житомир). Четвертий арбітр – Євген Макаренко (Суми). Спостерігач арбітражу – Олександр Якименко (Київська область).

11:30

Вітаємо вас на текстовій трансляції матчу "Вікторія" – "Карпати".

Звіт

Перша ліга. Чемпіонська група. Сезон 23/24. 7 тур

"Вікторія" (Суми) – “Карпати” (Львів)

3 травня, 12:30. Суми, стадіон "Ювілейний".

Арбітр – Дмитро Осауленко (Полтава)

Асистенти: Кирило Хіміченко (Київська область) та Олександр Марчик (Житомир)

Четвертий арбітр – Євген Макаренко (Суми)

Спостерігач арбітражу – Олександр Якименко (Київська область)

“Вікторія”: Литвиненко, Ульянов, Кравчук, Сасовський, Корохов, Байдал (Бойко, 84), Долінський (Курелєх, 90+5), Чеглов (Данилюк, 46), Шарай (Савченко, 76), Нич (Євпак, 90+4), Покотилюк.

Запасні: Шеліхов, Нелін, Копил, Машталір, Ярош.

Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

“Карпати”: Кожухар, Мизюк, Бабогло, Саків, Полегенько, Чех, Клименко (Демченко, 78), Чачуа, Костенко (Картушов, 86), Підлепенець (Хаса, 54), Іґор Невес (Аріельсон, 78).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Козік, Рябов, Тлумак.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

Попередження: Долінський, 66, Покотилюк, 89, Литвиненко, 90+4 – Іґор Невес, 47.

Сумська “Вікторія” та львівські “Карпати” не зуміли виявити сильнішого на стадіоні “Ювілейний”. Матч завершився нульовою нічиєю.

Гра без моментів і скасований гол Костенка

Через повітряну тривогу, яку було оголошено на Сумщині, поєдинок розпочався із 45-хвилинним запізненням. "Карпати" заволоділи ініціативою на старті зустрічі і вже на 5-й хвилині могли відкривати рахунок. Євген Підлепенець змістився з правого флангу і обвідним ударом намагався поцілити у кут воріт – м’яч пролетів поруч зі стійкою.

У подальшому команди створили небагато небезпечних моментів. В основному, гра відбувалася на підступі до штрафних майданчиків і роботи у воротарів було обмаль. Львів’яни більше контролювали м’яч, утім наблизитися до володінь Олександра Литвиненка не могли через надійну гру "Вікторії" в обороні. Зусилля господарів також розбивалися захистом "Карпат". Зокрема, дальні удари Долінського та Шарая карпатівці блокували.

У середині тайму сумська команда взяла м’яч під контроль, проте гостроти в атаці це не додало. Натомість "Карпати" почали тиснути на ворота суперника у кінцівці тайму і навіть забили. Амбросій Чачуа та Ян Костенко організували атаку, котра завершилася голом Костенка. Здавалося, захисник сумчан Євген Корохов залишав Яна у грі, однак рефері таки зафіксував офсайд, тож взяття воріт скасували.

Перевага “Карпат” за відсутності ударів

Початок другої половини зустрічі також було відкладено через повітряну тривогу. Команди зіграли лише 13 хвилин і знову довелося йти в укриття. Після чергової паузи "зелено-білі" додали в активності і гра точилася переважно на полі сумчан. “Карпати” більше атакували лівим флангом, де гостроту створював Костенко. Проте, як і раніше, бракувало реальних загроз воротам Литвиненка.

На 81-й хвилині Владислав Бабогло віддав довгу передачу вперед, на Джареда Хасу, який змістився у центр, прийняв м'яч і пробив лівою. Удар карпатівця заблокував оборонець Дмитро Ульянов.

Вже у компенсований час у падінні пробивав Єгор Демченко, але його пострілу забракло влучності. Попри намагання забити переможний гол, у Сумах “Карпати” змушені були вдовольнитися лише одним заліковим балом.

Наступний тур/турнірне становище

Львів’яни продовжують очолювати турнірну таблицю. В активі “зелено-білих” 61 очко. Наступний поєдинок "Карпати" проведуть у суботу, 11 травня, проти ФСК "Маріуполь" на виїзді. Початок зустрічі о 13:00.